Wydziały - Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie


Widok zawartości stron

 
Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie
ul. Piłsudskiego 23, 07-100 Węgrów

tel./fax 25 792-25-42,

tel. 25 792-37-57,
       25 792-02-70,

www.wegrow.praca.gov.pl, e-mail: wawe@praca.gov.pl
Anna Wieczorek
Dyrektor
wieczorek.a@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-02-70 pok.
200
Ewa Nojszewska
Z-ca Dyrektora
nojszewska.a@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-02-70 pok.
200
Sekretariat
Mariola Łuszczyńka  luszczynska.o@wegrow.praca.gov.pl tel./fax
25 792-25-42 wew. 216
tel. 25 792-37-57
tel. 25 792-02-70
pok.
200
Referat Informacji, Ewidencji i Świadczeń
Ewa Murawska - Kierownik Referatu murawska.e@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 205
pok.
205
Mariola Czyżak - specjalista ds. rejestracji
Agata Wojdyga - sspecjalista ds. ewidencji i świadczeń
- rejestracja bezrobotnych
czyzak.m@wegrow.praca.gov.pl  
 
wojdyga.a@wegrow.praca.gov.pl
tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 205
pok.
205
Urszula Jaszczur - specjalista ds. ewidencji i świadczeń
obsługa bezrobotnych
jaszczur.u@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 204
pok.
204
Centrum Aktywizacji Zawodowej
Grażyna Chojecka – pośrednik pracy                                                  Doradca klienta: Łochów
Paweł Jagodziński – pośrednik pracy                                                 Doradca klienta: Łochów
Marcin Gręda – pośrednik pracy                                               Doradca klienta: Łochów
chojecka.g@wegrow.praca.gov.pl
 
jagodzinski.p@wegrow.praca.gov.pl
 

grenda.m@wegrow.praca.gov.pl
 
 
 
 
tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 206
pok.
206
Katarzyna Ojdana – pośrednik pracy
Doradca klienta: Węgrów
Adam Rejmuza – pośrednik pracy Doradca klienta: Węgrów
ojdana.k@wegrow.praca.gov.pl
 
rejmuza.a@wegrow.praca.gov.pl
tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 207
 
 
Marta Kowalska – pośrednik pracy
Doradca klienta: Wierzbno, Grębków, Stoczek
 
kowalska.m@wegrow.praca.gov.pl
tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 207
pok.
207
Katarzyna Pakieła-Łojek – specjalista ds. rozwoju zawodowego                                  - szkolenia, Krajowy Fundusz Szkoleniowy pakiela.k@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 208
pok.
208
Marzenna Chudzik – specjalista ds. programów                                     - obsługa projektów, doposażenie lub wyposażenie stanowisk pracy chudzik.m@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 209
pok.
209
Aneta Powierża  – specjalista ds. programów - stażysta
Odsługa projektów- staże  
powierza.a@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 209
pok.
209
Diana Banaszek – doradca zawodowy                                         Doradca klienta: Miedzna, Korytnica banaszek.d@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 210
pok.
210
       
Małgorzata Longota  – specjalista ds. programów                                 - dotacje na podjęcie działalności gospodarczej, refundacja wynagrodzeń do 30 r.ż., bon na zasiedlenie longota.m@praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 211
pok.
211
Beata Suchodolska – specjalista ds. programów stażysta  - prace interwencyjne, roboty publiczne, bon zatrudnieniowy, dofinansowanie wynagrodzeń dla  50+ suchodolska.b@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 211
pok.
211
Anna Bieniek – doradca zawodowy                                         Doradca klienta: Liw
Aleksandra Zawadzka – doradca zawodowy                                         Doradca klienta: Sadowne
bieniek.a@wegrow.praca.gov.pl

zawadzka.a@wegrow.praca.gov.pl
tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 213
pok.
213
Referat Finansowo – Księgowy
Ewa Sobczak – Główna księgowa sobczak.e@wegrow.praca.gov.pl  
tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 215
 
I piętro     pok. 5
Krystyna Wrzosek – starszy inspektor powiatowy - obsługa funduszy
Anna Grabska – starszy inspektor powiatowy - obsługa budżetu
wrzosek.k@wegrow.praca.gov.pl
 

grabska.a@wegrow.praca.gov.pl
tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 214
I piętro     pok. 3
 
 
Referat Organizacyjno - Administracyjny
Małgorzata Pietruczanis  -  Kierownik Referatu pietruczanis.m@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 201
pok.
201
Michał Grzeszek – starszy inspektor powiatowy ds. informatyki i statystyki grzeszek.m@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70
wew. 203
pok.
203
Olga Siuchta – Archiwista siuchta.o.@wegrow.praca.gov.pl tel. 25 792-25-42
tel. 25 792-37-57 tel. 25 792-02-70 wew.204
pok.204
 
 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę