Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie


Nagłówek

Aktualności

 • Wstrzymanie naboru wniosków o organizowanie robót publicznych finansowanych ze środków Funduszu Pracy

  Wstrzymanie naboru wniosków o organizowanie robót publicznych finansowanych ze środków Funduszu Pracy.

 • Uwaga!

  W związku z awarią centrali telefonicznej kontakt z Urzędem na numery stacjonarne jest utrudniony. Poniżej zamieszczamy załącznik z adresami e-mail oraz numerami telefonów komórkowych do pracowników Urzędu.

 • Zaproszenie osób bezrobotnych i poszukujących pracy do skorzystania z usług świadczonych na odległość prowadzonych przez CIiPKZ w Warszawie

  Zaproszenie osób bezrobotnych i poszukujących pracy do skorzystania z usług świadczonych na odległość prowadzonych przez CIiPKZ w Warszawie

 • OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

  Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Pośrednik pracy - stażysta w Referacie Centrum Aktywizacji Zawodowej w Powiatowym Urzędzie Pracy w Węgrowie w pełnym wymiarze czasu pracy.

 • UWAGA!

  INFORMUJEMY, IŻ WSZELKĄ KORESPONDENCJĘ KIEROWANĄ DO POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W WĘGROWIE NALEŻY ZOSTAWIĆ W SKRZYNCE PODAWCZEJ ZNAJDUJĄCEJ SIĘ PRZY GŁÓWNYM WEJŚCIU NR 1 OD ULICY PIŁSUDSKIEGO.

 • ZMIANA ORGANIZACJI PRACY W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM

  Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Węgrowie ze względu na obecną sytuację epidemiczną w kraju, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów oraz pracowników Urzędu, od dnia 29 marca 2021 r. ogranicza osobistą obsługę klientów oraz rejestrację osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

 • Wstrzymanie naboru wniosków o organizowanie prac interwencyjnych w ramach RPO WM

  Wstrzymanie naboru wniosków o organizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie węgrowskim (IV)” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020

 • OGŁOSZENIE O NABORZE

  Burmistrz Łochowa ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łochowie

 • Film instruktażowy PUP Węgrów

  Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie w załączeniu przedstawia Film instruktażowy omawiający sposób wypełnienia wniosku o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

 • Jak zarejestrować się w PUP w Węgrowie?

  Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie zachęca do dokonywania pełnej rejestracji elektronicznej oraz prerejestracji poprzez portal www.praca.gov.pl.

Wyświetlanie 1 - 10 z 41 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę